Rüyada Dayı Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Dayı Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Dayı Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Dayı Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Dayı ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Dayı Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Dayı

Anne tarafından gelecek hayra, öğüt dinlemeye ve bir konuda istişare yapmaya delalet edeceğine yorum getirilir.

Rüyada dayınızı görmek, tutumlu davranarak maddi konumunuzu koruyacağınızı simgeler.

Rüyada amca, hala, teyze, dayi gibi yakin akraba-lardan birini görmek, bir is hususunda birisinin yardimina ihtiya-ciniz olduguna; bu akrabalardan birisi ile bulusup onun evinde mi-safir oldugunuzu görmek, akrabalarinizin birisinden yardim göreceginize delalet edeceğine yorum getirilir. Rüyada dayinizi görmek, yapacaginiz yeni bir is hakkinda yas-li ve tecrübeli bir dostunuza fikir danisacaginiza, bazi hususlarda büyüklerinizin fikrini almak zorunda oldugunuza delalet edeceğine yorum getirilir.

Bkz.dayı, ruyada dayiyla kavga etmek, rüyada dayıdan para almak, rüyada dayı ile kavga etmek, ruyada dayinin evine gitmek, rüyada dayısıyla kavga etmek, rüyada dayı ile tartışmak, rüyada dayısının evini görmek, rüyada dayısından yardım istemek, ruyada dayidan para almak gormek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri D

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Dayı Görmek
15 Şubat 2014, 607 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: