Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kara çarşaflı kadın görmek neye işarettir, Rüyada Kara çarşaf görmek diyanet rüya tabiri

Rüyanızda gördüğünüz Kara çarşaflı kadınlar ile ilgili kişisel rüya tabirinizi öğrenmek için doğru adrese geldiniz. Rüyada Kara çarşaflı kadın görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizler için yorumlamaya çalışacağız.

Unutmayın ki rüyalar ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada çarşaf görmek,

Rüyada görülen çarşaf, çarşafın biçimine ve giyen kişiye göre çeşitli yorumlarla yorumlandırılır.

Rüyada çarşaflı kadın görmek,
Rüyada gördüğünüz ince çarşaf ahlak zayıflığına, normal çarşaf iffetli olmaya, kadını ucube gibi gösteren kaba ve çirkin çarşaf ise yoksulluğa delalet eder.

200x90

Kırmızı çarşaf kadın yüzünden kavgaya edilmesine, parlak renkli ve dikkat çekici tonlu çarşaf kadının töhmet altında olmasına, hasta kadının üzerinden çarşafının alınması vefatına delalet eder.

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek,
Bazı tabircilere göre rüyada kara ya da siyah renk görmek makbul değildir. Çünkü arapça siyah anlamına gelen ESVET kelimesinde kötülüğü anmak vardır.

Sizde rüyanızı detaylı olarak konu altındaki yorum alanından bize yazın, mail adresinize yada facebook hesabınıza yorumunuzu yollayalım.
Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek
1 Şubat 2014, 8.956 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: