Rüyada Kesmek / Kesilmek Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Kesmek / kesilmek Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Kesmek / kesilmek Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Kesmek / kesilmek Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Kesmek / kesilmek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Kesmek / kesilmek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Kesmek / kesilmek

Bir şeyi kesmek, kullanım amacıyla olursa hayra, aksi durumlarda işlerin güdük kalmasına, ömür ve rızık azalmasına, ayrılık ve hasrete, Kesilmiş parçaların bir araya gelmesi ya da toplanması uzakta bulunanların yahut ayrı yaşayanların bir araya gelmesinee, Elin kesilmesi namazı terketmeye yahut tövbeye, El ve ayakların çapraz olarak kesilmesi dindeki bozukluğa, Tenasül uzvunun kesilmesi neslin tükenmesine ya da aile fertlerinden dolayı rahatının bozulmasına, Burun ve kulak kesilmesi yoksulluğa, haber ve mektup alamamaya, suçu ve kusura, Dilin kesilmesi delillerinin itibara alınmamasına, Organların (azaların) kelimesi yolculuğa yahut ayrılığa da delalet edeceğine yorum getirilir. (Ayrıca Bakınız; Boğazlamak, Kurban.)

Bkz.boğaz kesilmesi rüyada, rüyada kendi boğazının kesilmesi, rüya tabirlerinde boğazının kesilmesini görmek, boğazının kesildigini görmek, rüya tabiri boğaz kesilmesi, rüya tabirleri kendi boğazı kesmek, rüya yorumlari boğazi kesilmek, ruyada bogazi ke kesilmek, rüyda boğazı kesilmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri K

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Kesmek / Kesilmek Görmek
15 Şubat 2014, 1.798 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: