Rüyada Oje Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Oje Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Oje Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Oje Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Oje ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Oje Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Oje

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır.

Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder.

Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorum getirilir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri derecede sefahate meyliniz olduguna delalet edeceğine yorum getirilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada oje görmede hayir yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalismaya işaret eder.

Bkz.rüyada yeşil oje görmek, ruyada yesil oje surmek, rüyada siyah oje görmek, ruyada OJE GORMEK, rüyada sarı oje görmek, rüyada yeşil renkli oje görmek, rüyada sarı oje almakne demek, ruyada oje siseleri gormek, ruyada oje, rüyada oğlunun yeşil oje sürdüğünü

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri N

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Oje Görmek
12 Mart 2014, 224 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: