Rüyada Öleceğini Öğrenmek Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada öleceğini öğrenmek ne anlama gelir, Rüyada öleceğini öğrenmek görmek dini yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda öleceğini öğrenmek gördüyseniz bununla ilgili islami rüya tabirlerini sizler için toparladık.

Unutmayın ki rüyalar ile âmel edilmez.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Öleceğini Görmek

Rüyada öleceğinizi haber almanız sadece ve sadece sizin gerçek yaşamınızda negatif enerji ile dolu bir ortamda bulunduğunuzu, bazı bıkkınlık ve yorgunluklar yaşadığınızı, yaşamınızda bir değişiklik ihtiyacı içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada öleceğini görmek; mutlu olmaya, sevinmeye ve aynı zamanda mutluluk gözyaşı dökmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hiçbir illet hastalığı olmayacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına delalet eder.

Rüyada öleceğini duymak; rüyayı gören kişinin, ağız tadını yerine getirip, gözlerinin parlamasına ve yüzünün gülmesine vesile olacak ve bundan sonrasının da hep böyle devam etmesine zemin hazırlayacak gelişmelerin meydana geleceğine, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine yorulur.

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Öleceğini Öğrenmek Görmek
6 Mart 2014, 5.922 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: Taner | 6 Mart 2014 2:55 pm

    Gece Saat 12 Gibi Kendi Yaşadığım Şehirde Uçak Hava Alanı Yok Ama Ucak Gelmiş Bende Ucağa Biniyorum. Eve Gidicem Yanlız Uçakta Arkadaşlarımda Var Ve Aynı Zamanda Babamda Var Bana Diyor Meyve Suyu Felan Al içeriz Yolda Diyor. Ama Uçak 5-10 dk içinde Havaalanacak Bende Diyorum Baba Birazdan Uçak Kalkacak Hem Saat 12 yi Geçti Bu saatte acık yer bulamam felan diyorum. Ama iniyor Açık bi market arıyorum. Sonra Bir Tane Açık market buluyorum Orda meyve Suyu Alıcam ama Hepsi Bozuk Kalitesiz şeyler o arada 2tane kız geliyor bende Kızlara hava atıyorum diyorum Yaa uçagı kaçırcam şimdi biran önce gitmem lazım felan diyorum. kızlarda sohbet etmek felan istiyor ama ben gidiyorum bakıyorum ucak yok. Telefonuda uçakta unutmuşum beni aramışlar ulaşamamışlar o sırada bende diyorum neyse eve gideyim. bakıyorum anahtar yok alt kattaki kiracaları kaldıyorum eve üst kata çıkarken bakıyorum bizim evin kapısı açık eve hırsız girmiş bende sesizce giriyorum bakıyorum hırsız evde hemen gizlice aşağı iniyorum bakıyorum kapıda arabası var plakayı almaya çalışıyorum. o sırada bi silah buluyorum bide sopa arabasının aynalarını kırıyorum yukarı çıkıyorum bakıyorum kücük yeğenim ( kız) evde hemen ona sus diyorum sessizce dışarı çıkarttım. Yukarı tekrar çıkarken hırsızla karşılaşıyorum onu sopa ile dövüyorum silahla vuruyorum ama bişey olmuyor hemen arabasına binip kaçıyor polisi felan arıyorum ama bulamıyorlar plakayı yanlış felan veriyorum..

    işte böle çook karışık bir rüya gördüm fazla detaylara girmedim.. umarım hayırlı bişey gelir başıma yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

  2. Yazar: arda | 6 Mart 2014 7:53 am

    RUYAMDA 4 TANİDİGİM 4 KİSİYDİK TANİDİGİMDA BİRİ BANA 7NİNCİ AYDA OLMENE 1 HAFTA KALACAK DEDİ VE AGLAMAYA BASLADİM VE BANA NE ALİYORSUN AGLANACAK NE VAR DEDİ BENDE BENİM OGLUM VAR DAHA UFACİK ANNESİ VAR DERKEN VE TİTREYEREK UYANDİM


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+