Rüyada Oyun Oynamak Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Oyun oynamak Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Oyun oynamak Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Oyun oynamak Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Oyun oynamak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Oyun oynamak Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Oyun oynamak

Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde eksiklige işaret eder. Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve söhrete, bazen de rüya sahibinin uyaniklikda yapacagi alay ve muhalefete işaret eder. Yüzük oyunu, emrolunan seyleri örtmeye işaret eder. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya işaret eder. Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve bos islerle zaman geçirmeye işaret eder.

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri N

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Oyun Oynamak Görmek
12 Mart 2014, 241 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: