Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Rüya Tabirleri İmam Nablusi, Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Pantolon Çıkarmak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada Pantolon Görmek

Pantolon, yabancı kadına alâmettir. Yeni bir pantolona sahip olduğunu gören kimse yabancı bakire bir kadınla dünya evine girer. Bir kısım rüya tabirlerine göre, yeni pantolon, giyen kimse için iffete alâmettir.

Gömleksiz olarak pantolon giydiğini gören kimsenin fakirleşmesinden korkulur veya yabancı ülkelere yolculuğa çıkar. Bir kısım rüya tabirlerine göre, pantalon, giyen kimse için dindarlığa alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre de pantolon düşük kadına alâmettir.

Pantolonu sahibinden başka birisinden satın aldığını gören kimse velisiz olarak bir kadınla dünya evine girer. Kendisine pantolonlar verildiğini gören kimsenin kuvveti yok olur.

Pantolon ile İlgili Aramalar: pantolon, pantolon görmek, pantolon islami rüya tabiri, pantolon rüya tabiri, pantolon rüya tabiri yorumu, pantolon rüya tabirleri, rüya tabiri pantolon, rüyada pantolon görmek

Bkz. Pantolon Çıkarmak

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Pantolon Çıkarmak Görmek
16 Şubat 2014, 1.291 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat

Password: